Jakub Noha Band logoNávštěvní kniha

Přidejte vzkaz        Původní kniha vzkazů

Datum: 12.11.2005 Jméno: Jergus        E-mail: jvizar@stonline.sk
Absolvoval som Vas koncert V BA (10.11.2005). Bolo to vynikajuce. Doteraz som z toho ako obareny. Pozdravujem aj gitaristu. Posoby na mna uplne inak ako Vy ale slape Vam to spolu neuveritelne. Som strucny, lebo svoj povodny odkaz som trosku prehnal. Poslem Vam ho e-mailom, snad sa k Vam dostane.

Datum: 21.10.2005 Jméno: J.N.        E-mail: naprahu@email.cz
Díky, Míro, za pěkný vzkaz tady v "Knize"! Západní Čechy jsou pro nás ale bohužel jakési začarované. V létě to opět nevyšlo v Bečově (vybouchl sponsor, či co, a tak byl program zredukován - sponsoři jsou vůbec velmi výbušný materiál, divím se, že je zatím Al Kaida nevyužila). V září jsme zas měli hrát ve Varech v "Achtung baby!" či Propagandě či "Rotes Berlin" nebo jak se to teď jmenuje. A zase to bylo zrušeno - jakýsi šum mezi vedením klubu a "Hudebními sklepy". Byl mi přislíben náhradní termín, snad v listopadu, ale pořád kde nic, tu nic, takže z toho zas nic nebude. Nuže, co se týče západních Čech, v poslední době to byl jen "Holostok" letos v červnu (na Tachovsku !!). Tam to bylo krásné, i bouřky se vyhnuly...

Datum: 20.10.2005 Jméno: Míra        E-mail: miroslav.kubik@seznam.cz
Přeji Vám Jakube hezký den, s lačnou chutí po čerstvých melodiích které tolik chybí v nezvučných a řvoucích rádiových stanicích, jsem sáhl na Vaše CD Tady někde a Na Prahu. To je ten správný hřebínek na rozcuchanou dušičku ! A ještě když si k tomu vezmu svoji kytaru a zahraju si s Vámi.... Možná se opakuju, dá-li se dotazu položenému 1x za rok říci opakování, ale co takhle západní Čechy, Vy, Vaše kytara, Vaši hudební přátelé a vyhládlí posluchači v sále ? Přeji Vám hezký a klidný den ! Míra

Datum: 5.10.2005 Jméno: Jirka Navrátil        E-mail: jiri.navratil@atlas.cz
Tchabeeck fšem ! Byl jsem nedávno na hybrydním pangráckým concertě Bubáka & Jakuba a bylo to tam SQĚLÝ ! Sqělej byl taky potlach s pány kolegy Poláčkem, Němcem, Řehákem, Nohou, Bubákem, Nohavicou a wlastně ze fšechnima příznivcimi tejhle syrovej muziky. A že ta pochvala nebude zadára, ráčím si tu u Vás připíchnout reclamu na můj nowej NEJLEPŠÍ, NEJKRÁSNĚJŠÍ a NEJWYWEDENĚJŠÍ zkušební web : www.mujweb.cz/www/jirinavratil Čekají tam na Vás moje vypečený wobrázky ...

Datum: 7.8.2005 Jméno: J.N.        E-mail: naprahu@email.cz
Martin Kubela (viz příspěvek z 15.5. 2005 níže) dal hlavy dohromady s kamarády a výsledkem je tento návod, jak opravit CD Jakub Noha Band "NA PRAHU !". Píše toto: Chyba na mém CD se projevila tak, že časem přestala fungovat datová stopa a celá datová část byla neviditelná. Pomocí programu IsoBuster ( IsoBuster, CD and DVD Data Recovery and Rescue tool (DVD Data Recovery) možno stáhnout z http://www.isobuster.com/ ) extrahujte z původního CD celou datovou část, tj.vše, kromě audiotracků a uložte na svůj disk. Pokud snad nebudete schopni tato data extrahovat, dodá Vám je Jakub Noha. Vygrabujte audiotracky a uložte na svůj disk. Doporučuji program EAC - Exact Audio Copy ( možno stáhnout z http://www.exactaudiocopy.de/ ). Vložte čisté CD a pomocí např. Nero, celé CD vypalte znovu. Zvolte aplikaci Nero Express, volbu CD s hudbou a daty a průvodce Vás provede. Nejdřív přidáte audiotracky, potom data. Nové CD bude mít strukturu Session 1 Track1-Track 21, Session 2 Track22-Program-Data-Media. Po vypálení doporučuji zkontrolovat nový kus nástrojem Nero Tool Kit CD-DVD Speed Scan disc / Nero 6.6/ .Odhalí možné chyby povrchu, které se nejvíc projeví v audiočásti přeskoky v skladbách, pazvuky. Doporučuji použít co nejlepší audiograbber, protože to, co si nagrabujete, to si taky napálíte a všechny chyby jsou slyšet. Mně to udělal můj první pokus o tuto opravu, graboval jsem i audiotracky přes Iso Buster a nebylo to dobré. Oba doporučené programy podporují češtinu. Případné dotazy se budu snažit zodpovědět na mailto:martinkubela@zoznam.sk ----------------------- Poznámky J.N.: V první řadě VELKÝ DÍK Martinovi! Pak: jak jsem už naznačil níže, datová stopa byla na některých (na většině) CD mechanikách neviditelná už od počátku. Bohužel, na některých mechanikách (např. na mé zn. Benq) nedokáže data extrahovat ani IsoBuster . Je to tam vidět, ale hlásí nečitelnost. Pokud to bude případ i někoho, kdo toto náhodou čte, a budete mít o to zájem, napište si na naprahu@email.cz, zdarma pošlu CD jen s onou datovou částí. J.N.

Datum: 29.7.2005 Jméno: J.N.        E-mail: naprahu@email.cz
A ještě jednou o VYSOKÉM CHLUMCI: opět se to přesouvá z 29.10 na 17.9.2005. Není to zpráva radia Jerevan, je to zpráva pana Mareše, kterému se nečekaně a neovlivnitelně posunul plánovaný pobyt v Irsku. A bez Mareše není Mashband Marshbandem a bez Marshbandu není vystouponí u Urbanů na Vysokém Chlumci vystoupením u Urbanů na Vysokém Chlumci.

Datum: 20.7.2005 Jméno: Olda - Louny        
Zdravím z Loun a ještě jednou děkuji za svezení z vydařeného vystoupení 16.7.05 v hospodě "Antimony" (nebo jak se to píše) na Turnovsku. Cesta i koncert byl skvělý zážitek.

Datum: 4.7.2005 Jméno: J.N.        E-mail: naprahu@email.cz
Jen malá oprava: ten Vysoký Chlumec bude až 29.10.2005

Datum: 30.6.2005 Jméno: J.N.        E-mail: naprahu@email.cz
Jsem rád, že můžu reagovat na pozdrav ze Sedlčan příjemnou zprávou. Bylo domluveno společné hraní s Marshbandem na Vysokém Chlumci "U Urbanů" 22.10.2005 . Moc se na to těšíme! Za NOHABAND J.N.

Datum: 16.5.2005 Jméno: J.N.        E-mail: naprahu@email.cz
Problém s datovou stopou na CD NA PRAHU je bohužel všeobecný - mohu nabídnout vypálení CD jen s touto datovou stopou, kdo má zájem, napište si na naprahu@email.cz.

<- Předchozí stranaStrana: 14 / 15Další strana ->

Přidejte vzkaz        Původní kniha vzkazů


  Zpět