Jakub Noha Band logoNávštěvní kniha

Přidejte vzkaz        Původní kniha vzkazů

Datum: 27.3.2012 Jméno: anna        E-mail: lupienska@setos..cz
Moc prosím, šlo by přidat Motýlí hru na YouTube v originálním provedení Jakuba Nohy? Nemám níc proti FolkTeamu, ale tahle píseň má pro mne v podání Jakuba nepopsatelnou atmosféru. Díky. Anna

Datum: 28.1.2012 Jméno: jan patočka - meďoun        E-mail: medoun@lycos.com
V dávné minulosti jsi působil v turistickém oddíle mládeže při AZKG. Letos 14.7.2012 uplyne 50 let od vyvrcholení tábora na Žišpašských rybnících. Podle fotek to vypadá, že i ty jsi byl jeho účastníkem. Pokud máš zájem zúčastnit se vzpomínkové akce, dej mi, prosím, adresu pro přímou komunikaci, pokud nikoli, dej mi to prosím vědět,abys nebyl nadále obtěžován nevyžádanou korespondencí. Uvítal bych rovněž informaci, zda jsi byl na Žišpaších, či zda ta fotka je špatně datovaná a je z Metuje, či Černé v Pošumaví či odkudkoli jinde. Těším se eventuelní kontakt, setkání a zejména na tvoji osobní účast na letošní vzpomínkové rekonstrukci přepadení vlaku. Zdraví Meďoun

Datum: 23.11.2011 Jméno: J.N.        E-mail: naprahu@email.cz
Původní termín vernisáže byl 5.12., pozjišťoval jsem - a skutečně, bylo to změněno na 6.12. A tak to doufám zůstane.

Datum: 22.11.2011 Jméno: Pavel Hruša        E-mail: phrusa@volny.cz
Ahoj Jakube, v koncertech je Vernisáž obrazů Dušana Fencla uvedena 5.12.2011, ale ona se koná 6.12.2011... Zdraví Pavel

Datum: 23.9.2011 Jméno: J.N.        E-mail: naprahu@email.cz
Dík za zájem, CD mívám na koncertech. Nebo je možno se domluvit přes mail, co mám, zašlu poštou. Od některých titulů toho už opravdu mnoho není, lze udělat kopie.

Datum: 21.9.2011 Jméno: Milan        E-mail: yecmen@seznam.cz
Ahoj,stránky jsou ,,trošku" zanedbané,pravda :-)) :-)) .Mám skromný dotaz:je možné někde sehnat minulá cd???Díky za odpověď.

Datum: 4.1.2011 Jméno: J.N.        E-mail: naprahu@email.cz
Je to pravda, stránky jsou trochu zanedbané, chtělo by to trochu osvěžit. Má to jisté překážky, ale jsem odhodlán se polepšit. Ale pracuju teď trochu s Facebookem. J.N.

Datum: 31.12.2010 Jméno: JN        
Chtělo by to webové stránky a repertoár trochu oživit o něco nového, nebo aspoň staronového?, nezdá se Ti? Hodně sil a štěstí a ať Tě múzy neopustí ... J.

Datum: 31.12.2010 Jméno: Miroslav Kubík        E-mail: miroslav.kubik@seznam.cz
Vážený Jakube, dovoluji si Vám (alespoň touto cestou) do roku 2011 popřát jasnou hlavu na další nápady, fajn lidi kolem sebe, v hlase čisté "A" a jasné světlo před sebou ! Ať se Vám daří! S úctou, Mirek

Datum: 8.11.2010 Jméno: J.N.        E-mail: naprahu@email.cz
Zatím nic konkrétního. Ale zkusíme na jaro něco domluvit. Ostravský pořadatel sice nabízel, abychom se pokusili uspořádat něco do konce roku, ale Templ má už plno a zájezd do Ostravy je dost drahý, musí se sestavit šňůra a to chce čas.

<- Předchozí stranaStrana: 3 / 15Další strana ->

Přidejte vzkaz        Původní kniha vzkazů


  Zpět