Jakub Noha Band logoNávštěvní kniha

Přidejte vzkaz        Původní kniha vzkazů

Datum: 21.11.2008 Jméno: J.N.        E-mail: naprahu@email.cz
Malé upozornění: na YouTube jsou videa vesměs z Hudební chalupy Vládi Mikulce. Dva odkazy např. jsou: http://www.youtube.com/watch?v=QcxukSp80Ms&feature=related http://www.youtube.com/watch?v=l-oTawKukgc

Datum: 7.11.2008 Jméno: J.N.        E-mail: naprahu@email.cz
Ahoj Vašku, s tou vynechanou slokou je to jednoduché. Začalo se mi prostě zdát, že je tam zbytečná, ale hlavně že má jakoby jinou poetiku, rušila mi náznakovou erotiku, na které je písnička Štěrbinou ve dveřích postavená.

Datum: 4.11.2008 Jméno: Vašek        E-mail: john-denver@email.cz
Ahoj, měl bych takový dotaz. Poslouchal jsem náhrávku "Štěrbinou ve dveřích" z roku 1985 a zpíváš tam o jednu sloku víc (..vidím tě hodovat..), tak by mne zajímalo, proč byla požději vynechána, či jak se tam ocitla? (pokud to není výrobní tajemství...) Jinak ještě jednou díky za skvělý zážitek z vinárny U Mě, všichni z toho byli nadšení, a už se těším do Pelhřimova.. Všechny zdraví (Obzvláště Bubáka) Vašek Š.

Datum: 19.9.2008 Jméno: Kačka        E-mail: k.esserova@seznam.cz
Ahoj kapelo, pěkný koncert v Balbínce v úterý. A teď jste mi udělali radost, že ten listopadový je přesunutý na dřív a proti minulému termínu mi vyhovuje. Mějte se fajn a brzo zas někde.

Datum: 26.5.2008 Jméno: J.N.        E-mail: naprahu@email.cz
Chtěl bych poděkovat všem, kteří se zúčastnili naší patnáctileté oslavičky 23.5. U Rafa, nejen účinkujícím Vaškovi Koubkovi, Vlastovi Třešňákovi s jejich "bandy" a kapele Pod Černý vrch, kteří svou hudbou a nasazením podpořili nádherně naše NOHABANDovské hraní, ale i Vám ostatním, kteří jste se v hojném počtu dostavili a podíleli se nemalou měrou na vytvoření atmosféry, která se vyvinula nad očekávání dobře. Děkujeme i za "narozeninový" dar - vynikající perníkový dort, který byl hned ještě v prostorách klubu sněden a bylo si na něm velmi pochutnáno. Rafovské akce budou samozřejmě pokračovat, dokud tu budem a dokud se "nezprotivíme"...

Datum: 28.4.2008 Jméno: haxna        
Chtěli, ale po hříchu je Tygřík v Pelhřimově jediným místem v širém okolí, kde je z hlediska provozovatele zřejmý zájem o naše hraní. V dohledné době snad budem opět koncertovat v rámci Hudebních sklepů, tam by určitá naděje byla, ale o tom ví více pan principál.

Datum: 25.4.2008 Jméno: Vašek        E-mail: john-denver@email.cz
Moc všechny zdravím.. Již delší dobu se mi všechny vaše koncerty úspěšně vyhýbají a potom, co sem dneska zjistil, že ste nedávno hráli skoro v "sousedství" (su z Jihlavy), tak mě málem trefilo, to už je opravdu smůla.. A protože se mi nechce čekat zase na konec roku... nechtěli byste zahrát třeba o pár kilometrů vedle dřív (myslím tím samozřejmě Jihlavu)?. ((Nebo Klidně i Brno))..... Díky......

Datum: 13.4.2008 Jméno: Jane        E-mail: zrzijane@volny.cz
Nádherný! Jedinečný! Nezapomenutelný! Opojný! - díky moc za koncert na Mělníku včera! Atmosféra v Želvím doupěti vskutku kouzelná a vy, vy jste to rozjeli! Budu se těšit na další hraní...:-)

Datum: 12.3.2008 Jméno: J.N.        E-mail: naprahu@email.cz
Ahoj Kačko a ostatní, 21.3. bude kromě NOHABANDu u Rafa hrát "POSTIŽENÁ OBLAST" (Mělník) a "ZABEAT" (Český ráj). Kromě toho tam vystoupí svérázný mim Antonín Novotný. Linda Sovová vystaví své kresby a užitou grafiku. Dáme to i do "Koncertů", kde to odsud nebylo, protože to nějaký čas nebylo zcela jasné a pak se na to trochu zapomnělo.

Datum: 12.3.2008 Jméno: Kačka        E-mail: k.esserova@seznam.cz
Ahoj kapelo, kdo kromě vás bude prosím pěkně 21. U Rafa?

<- Předchozí stranaStrana: 6 / 15Další strana ->

Přidejte vzkaz        Původní kniha vzkazů


  Zpět