Jakub Noha Band logoNávštěvní kniha

Přidejte vzkaz        Původní kniha vzkazů

Datum: 13.4.2008 Jméno: Jane        E-mail: zrzijane@volny.cz
Nádherný! Jedinečný! Nezapomenutelný! Opojný! - díky moc za koncert na Mělníku včera! Atmosféra v Želvím doupěti vskutku kouzelná a vy, vy jste to rozjeli! Budu se těšit na další hraní...:-)

Datum: 12.3.2008 Jméno: J.N.        E-mail: naprahu@email.cz
Ahoj Kačko a ostatní, 21.3. bude kromě NOHABANDu u Rafa hrát "POSTIŽENÁ OBLAST" (Mělník) a "ZABEAT" (Český ráj). Kromě toho tam vystoupí svérázný mim Antonín Novotný. Linda Sovová vystaví své kresby a užitou grafiku. Dáme to i do "Koncertů", kde to odsud nebylo, protože to nějaký čas nebylo zcela jasné a pak se na to trochu zapomnělo.

Datum: 12.3.2008 Jméno: Kačka        E-mail: k.esserova@seznam.cz
Ahoj kapelo, kdo kromě vás bude prosím pěkně 21. U Rafa?

Datum: 30.11.2007 Jméno: freeetka        E-mail: freeetka@centrum.cz
Děkuji, děkuji, děkuji za koncert v ostravském Templu..Byli jste úžasní, skvělí, ostatně jako vždy:)...Iva + Lenka

Datum: 17.11.2007 Jméno: Fanynka        E-mail: fanynka.dobrehudby@volny.cz
Stejně jste úplně nejlepší! - přiznejme si to! Zdraví nadšená Fany

Datum: 1.11.2007 Jméno: buben        
150 km? To je buď někde na Vysočině nebo v jižních Čechách nebo za Plzní. Občas hrajem v Pelhřimově v kavárně Tygřík, jinak to s těma dálavama není nic moc.

Datum: 28.10.2007 Jméno: Aňyčka        E-mail: hovado.na.entou@seznam.cz
chci strašně moooooooc pochválit váš koncert na oslavě 20.let Původního Bureše.bylo to fakt skvělý a byla sem uplně nadšená.děsně mě marzí ,že si vás neposlehnu v balbínce,ale mam to do Prahy 150km.fakt to bylo ůžasný...

Datum: 20.6.2007 Jméno: Jane        E-mail: zrzijane@volny.cz
Zdravím Haxnu, tak jo; slibuju, že na akci slizskej plyn zajistím, ale možná budeme plakat všichni - radostí, dojetím,smíchem a opilostí, ... a co já vím čím ještě. Možná budete plakat vy - nad zvukem, nad honorářem snad ne... a nejspíš budou plakat oni. - že odjíždíte... - v sále už proběhl lecjaký untergrund i overgrund, metagrund.

Datum: 18.6.2007 Jméno: haxna        
Já bych do toho šel, když ostatní nebudou moct, dám si tam sólo na bicí. Hlavně, aby to bylo dost fest (lidové milice, helmy, plastové štíty, slznej plyn atd.), protože když je to povolený, tak to nejni až zas takovej udergrunt.

Datum: 14.6.2007 Jméno: Jane        E-mail: zrzijane@volny.cz
Úžasný, skvělý, nádherný, jedinečný; iritující i uklidňující - byl včera koncert v Balbínce! Balbínka je Balbínka! Ta má vždycky atmosféru... V tý hudbě je všechno, nebo aspoň mnoho! Lepší kapela v Čechách vůbec není! Ani příště bych si to nechtěla nechat ujít, určitě si vás přijdu/přijedu poslechnout - svěží vánek mezi nebem a zemí. Ani jsem se nerozloučila - kluci, mějte se moc hezky, hrajte, zkoušejte, ráda bych vás zlákala na koncert do Loun, pokud by se vám vešlo do programu ještě do konce roku /tak konec října,listopad, prosinec/ - Fest více kapel v kulturním domě v Dobroměřicích - což je kousek SZ od Loun. Přeju vám krásný léto! A hodně nové inspirace... :-)

<- Předchozí stranaStrana: 7 / 15Další strana ->

Přidejte vzkaz        Původní kniha vzkazů


  Zpět