Majerovy Brzdové Tabulky

[oficiální portrét] [historie] [diskografie] [texty] [fotografie] [koncerty]
[kontakty] [ukázky] [odkazy] [Majerovy Brzdové tabulky] [bylo...] [recenze]


 
Majerův deníček
 
9.8.
A jedeme do světa !
Přesněji řečeno do Polska a do Litvy a to přímo přes Písek, neboť je to tak nejlepší. Ještě musíme koupit nějaký repelent na popovodňové komáry (na "ta krutá chovada", jak se vyjádřila naše hostitelka Krystyna), neb v Polsku už prý všechny repelenty došly. Vína už máme nakoupeno celkem dost. V neděli od 13.00 hrajeme v Gdaňsku pro tamní České centrum, potom někdy začátkem týdne v gdaňské hospodě "U Švejka", 15.8. v Ilavě a 17. a 19.8. v Litvě ve městě Visaginas na tamnějším hudebním festivalu. Bůh nás uchraňuj od celních šimlů, šílených jezdců a jiných příkoří ! Jinak se ovšem neobyčejně těšíme.


31.7.2001
Euregio Music Fest

        Festival Euregio Music Fest v Horní Plané aneb Bigbít na Lipně byl letos překrásně vyvedený (pořadatelům srdečně blahopřejeme) a každému, kdo tam ještě nebyl, jej pro příště vřele doporučujeme ! Jakož i výbornou restauraci hotelu Smrčina (na náměstí vlevo při pohledu ke kostelu), která se vyznačuje mimo jiné milou a pozornou obsluhou (na rozdíl od některých jiných místních podniků). V podvečer po koncertě jsme se oddávali vodním radostem, vpravo zapadalo slunce, vlevo svítil měsíc a z kopce za zády k nám doléhaly písně našeho oblíbence Sahary. Dobře on a dobře my !

        Děkujeme Leně, Leničce, Standovi, Feebee, Daveovi, Foxovi, Dušanovi a Jemu a vůbec všem z černé oktávky a aut okolních za rozmilé psaní a jsme rádi, že v dnešní „prapodivné době“ (to je citace) stále žijí lidé, kteří mají radost ze stejných věcí jako my. Odjížděli jsme značně potěšeni.


1.5.2001
Slavnostní odbrždění