Majerovy Brzdové Tabulky

[oficiální portrét] [historie] [diskografie] [texty] [fotografie] [koncerty]
[kontakty] [ukázky] [odkazy] [Majerovy Brzdové tabulky] [bylo...] [recenze]


Kniha vzkazů 2001
Kniha vzkazů 2006   Kniha vzkazů 2005   Kniha vzkazů 2004   Kniha vzkazů 2003   Kniha vzkazů 2002   Kniha vzkazů 2001

Hezké Vánoce a vlídný rok 2002 přeje Pavel Havlík ( Experimentální studio Liberec )
pav.havlik@volny.cz
Sunday, December 23, 2001 at 09:26:13 (CET)

Moc hezké povídání v Majerovo deníčku.Bezva.Jen by to mohlo být obsáhlejší.Ale to určitě příště.Zatím pa.M&H.
Bretaňští kuchtíci
Friday, October 26, 2001 at 23:22:53 (CEST)

Aj my pekne pozdravujem ! Gabréta je opravdu Šumava, je to jméno zaznamenané poprvé na Ptolemaiových mapách (cca 2. století), má keltský původ a znamená "pohoří kozorohů", na rozdíl od severního horského pásma Čech, jenž se nazývalo Sudéta, "pohoří kanců". A mezi tím ležel Hercynský les. Název "Sudety" se na severu zachoval dodnes pro pohraniční horské oblasti obývané do r. 1945 německým obyvatelstvem. Název "Gabréta", nebo také "Silva Gabréta - les Gabréta" je doložen ještě v 17.století. Akordy k písničkám bychom rádi postupně doplnili, cítíme to jako dluh ! Až se vrátíme z cest po Polsku a Litvě, pokusíme se s tím rychle něco udělat. V té souvislosti uvítáme od čtenářů našich stránek zprávy, o které písně by byl především zájem - je toho docela kvantum a tak budeme alespoň vědět, které máme upřednostnit. Křídla budou první ! Na Slovensko jsme občas zajížděli do města Skalica, ale teď se nám nějak nedaří navázat nějaký dobrý kontakt se slovenskými pořadateli. Budeme vděčni za případná doporučení. Hráváme však poměrně pravidelně - 1x až 2x do roka v Břeclavi v klubu Prostor u Svati Janoška, a to možná není z Bratislavy až tak daleko. Ani výlet do Znojma, jmenovitě do hospody Na věčnosti není od věci již vzhledem k výbornému vínu a nakládaným sýrům! Jakmile bude v kraji něco opět dohodnuto, zjevíme to v rubrice "chystané akce" (možno ji nechat sledovat přiloženým robotem). Nu a když jsem se už tak rozepsal, ještě zveřejním již odeslanou odpověď Pavlu Karasovi - naše nahrávky všechny vyšly u Indies, takže i v těch obchodech, kde je zrovna nemají, je dokáží u Indies objednat. Další možnost je zásilková služba Indies (www.indiesrec.cz) se značnými slevami nebo nákup přímo na koncertě. Na www.idiesrec.cz jsou rovněž uvedeny aktuální ceny, na koncetech stojí novější nahrávky 350.- za CD, starší 250.- za CD, MC jsou za 200 a méně peněz. Pěkný a veselý srpen !
Petr Linhart, MAJEROVY BRZDOVÉ TABULKY <linhart@opr.pha.cdrail>
Thursday, August 09, 2001 at 14:10:00 (CEST)

Pekne pozdravujem bardi. Postupne som si kupil vase dve CD "Gabreta" a "Babi Jan". Chcel som sa vas niekoho opytat ci nazov Gabreta znamena Sumava? A dalsia otazocka budete doplnat akordy k pesnickam? Momentalne by som vas chcel poprosit, ci by ste si nenasli malinko casu a poslali mi akordy k skladbe "Kridla" na stranke je odskok na inu piesen. Diky moc a podrav posiela Jan Baric P.S. Poctite svojou navstevou v blizej buducnosti Slovensko (resp. okolie Bratislavy)?
Janik <picko@post.sk>
Tuesday, August 07, 2001 at 20:22:58 (CEST)

Ahoj, Vasi muziku zatim znam jen z jedne stazene mp3 a docela se mi libila. Davam se do stahovani jinych. Jen bych se chtel zeptat kde lze a za kolik sehnat CD (MC)??? Dik Petr - http://i-folk.webpark.cz
PETR <petr.karas@centrum.cz>
Wednesday, May 23, 2001 at 20:50:54 (CEST)

Kniha vzkazů 2006   Kniha vzkazů 2005   Kniha vzkazů 2004   Kniha vzkazů 2003   Kniha vzkazů 2002   Kniha vzkazů 2001