Majerovy Brzdové Tabulky

[oficiální portrét] [historie] [diskografie] [texty] [fotografie] [koncerty]
[kontakty] [ukázky] [odkazy] [Majerovy Brzdové tabulky] [bylo...] [recenze]


Kniha vzkazů
Datum: 4.3.2008 Jméno: mira kubín        E-mail: mirakubin@tiscali.cz
MBT Majerovy brzdové tabulky. V době i mnohem bizarnějších názvů kapel pro někoho stále ještě dost podezřelé pojmenování. Včera jsem jejich koncert absolvoval ve Staré pekárně v Brně. Moc hezký. Kvality dlouholetého základu Tabulek, tedy Petra, Vítka a Tomáše, je zbytečné komentovat... Tak jen tři věci, co mě aktuálně zaujaly. Zpěv Víta Kahleho převažoval. Mile. Bicí Tomáše Makovského absolutně geniálně, a troufám si říct, že dnes už neoddělitelně, spoluvytváří zvuk kapely. Nová zpěvačka Eliška, za výpadek příjmení se omlouvám, strašně milá a sympatická, s citem pro tabulkovské krajinové písně. S MBT je velmi krátce, zcela naplno možná ještě nezpívala, ale o to více je na co se těšit. Drsnost a hloubka hlasu Andrey Landovské i křehkost a naléhavost Soni Tomečkové, tedy Eliščiných předchůdkyň, na nás působily jinak, ale není nutno srovnávat. Jsem přesvědčen, že krásný, citlivý projev nové zpěvačky je pro Tabulky obrovským přínosem. Koncert se nahrával, ze včerejšího večera bude nová deska. Je na co se těšit!

Datum: 30.1.2008 Jméno: Vláďa von St.        
S drobným zpožděním také hezký rok dvou poschoďových nul:-)

Datum: 2.1.2008 Jméno: Vítek        
Díky moc, Asso!

Datum: 28.12.2007 Jméno: Assa        
A já se těším na vás, v tom roce osmém :-) Krásné koncerty a krásné dny celkově přeji!

Datum: 17.12.2007 Jméno: Vít Kahle        E-mail: kahle@zoopraha.cz
Krásné svátky vánoční, jakož i novoroční přejí MBT všem hudbychtivým stvořením! Těšíme se na Vás a Vaše uši na našich hraních v roce 2008!

Datum: 18.6.2007 Jméno: Vítek        
Díky moc za pochvalu, naprosto souhlasím, že později večer a bez gymnastek by to bylo opravdu lepší... Pokud jde o zpěvačku, vyvíjíme nějaké aktivity, ale po oboustranné dohodě to již určitě nebude s Andreou L.

Datum: 15.6.2007 Jméno: Milhaus        
Dnešní koncert na Špilberku byl skvělý! Jen je opravdu velká škoda toho nevhodného času a spojení s gymnastkami... Dokážu si představit, že účinek dobře nasvětleného večerního koncertu spojeného s videoprojekcí by byl dvakrát takový. Z písniček, které dobře znám (Pálava) byla myslím nejlepší Perychta, hlavně začátek, přímo magický! Místy mi opravdu chyběl zpěv Andrey Landovské (je nějaká perspektiva jejího dalšího vystupování?), zejména pak v Gabrétě. Těším se na další brněnský koncert!

Datum: 15.6.2007 Jméno: Assa        
Jů, tak to ať se vám hraje krásně a pozor na bouřky :-)

Datum: 15.6.2007 Jméno: Vítek        
Moc děkuji! Drž nám palce, za chvíli vyrazíme do Brna, dnes hrajeme na Špilberku, snad se tam tím vedrem probojujem... Pa, V.

Datum: 15.6.2007 Jméno: Assa        
A hned po Melounkovi letí gratulace Tobě, Vítku - vše nej.. k svátku! :-)

<- Předchozí stranaStrana: 2 / 8Další strana ->
Kniha vzkazů 2005   Kniha vzkazů 2004   Kniha vzkazů 2003   Kniha vzkazů 2002   Kniha vzkazů 2001