Jakub Noha Band logoNávštěvní kniha

Přidejte vzkaz        Původní kniha vzkazů

Datum: 24.4.2015 Jméno: J.N.        E-mail: naprahu@email.cz
Ahoj Petře, to víš, že si pamatuju. Hraju 7.5. ve Vysočanech v Music City Club. Pak 22.5. s kapelou v Rafklubu (Hanspaulka, Soborská 4) a v Balbínce 15.7. a 18.8. Měj se! a těším se !!

Datum: 23.4.2015 Jméno: Petr Bruner        E-mail: petr.bruner@miba.cz
Ahoj Jakube, nevím jestli si na mě pamatuješ. Dělali jsme spolu v Inorze a krátce jsme spolu chodili na Jaspex neo jak se to jmenovalo. Před pár měsíci jsem zahlédl, že máš koncert v Balbínce, ale nějak to byl pro mne špatný termín. Máš někdy v nejbližší budoucnosti nějaký koncert v Praze, Rád bych navštívil. Petr

Datum: 15.5.2013 Jméno: J.N.        E-mail: naprahu@email.cz
Vážená paní Renato, napište mi, prosím na email adresu a já Vám naše CD s radostí k narozeninám pošlu :-). Jinak do Ostravy rádi zavítáme, ale nikdo nás moc nezve :-(. J.N.

Datum: 14.5.2013 Jméno: Ren        E-mail: renata.spisarova@gmail,cz
Dobry den, pane Noho, docitam se, s krizkem po funuse, ze jste vydali vloni nove CD, jestlipak je k dostani take v Ostrave,kde jste uz radne dlouho nebyl? Vase verna posluchacka Renata

Datum: 2.4.2013 Jméno: J.N.        E-mail: naprahu@email.cz
Přátelé, vznikl nový klip NOHABANDu: "Na cestě". Vytvořil a natočil Pája Junek. : http://www.youtube.com/watch?v=EOdPVTjWSyQ J.N.

Datum: 27.11.2012 Jméno: J.N.        E-mail: naprahu@email.cz
Bohužel, předvánoční Raf nebude. Prošvihli jsme termín. Když jsem to v říjnu na Hlavci chtěl domluvit, byly již všechny pátky obsazené :-(. Tak snad příští HLAVEC.

Datum: 24.11.2012 Jméno: Kačka Eska        E-mail: k.esserova@gmail.com
Ahoj, on letos nebude "předvánoční" Raf?

Datum: 29.8.2012 Jméno: Zdenek        
A teď tu poslouchám Pojďte všichni ke mně, další z řady tvých parádních písní... Mohu i akordy k ní? Víc už loudit nebudu, s mojí nevelkou kytarovou zručností to stačí více než bohatě... Děkuji převelice... :-)

Datum: 29.8.2012 Jméno: Zdenek        E-mail: zdenekh.h@seznam.cz
Ahoj. Koukám, že o něco požádám a pak se mi to vyčadí z hlavy a teď jsem tu za trubku... :-) Tak se sakra zpožděním přihazuji email a za akordy moc děkuji... ;-) Zdenek

Datum: 27.7.2012 Jméno: Anna        E-mail: lupienska@setos.cz
Jakube, děkuji Už si ji pouštím, několikrát za sebou. Doufám, že se dostanu v úterý do Balbínky na koncert, neboť v civilním životě jsem manželka, matka a finanční manažerka a ne vždy se celý vesmír spojí k dosažení mého cíle, jak si myslí Paolo Coelho. Kromě toho ae snažím do Café teatru Černá labuť, která disponuje naprosto unikátním prostředm a atmosrférou, vnést i skutečný život, vyjádřený všemi pravdivými uměleckými prostředky. Zrovna vám nemusím říkat, že je to boj s větrnými mlýny. Pokud tedy v úterý budou bohové, můj šéf a moje rodina při mně a do Balbínky se mi podaří dorazit, moc prosím o Motýlí hru. Pokud mi návdávkem věnujete i pár desítek minut, vypovím vám svou historii Motýlí hry, kterou jsem ve skutečnosti slyšela jenom jednou, myslím že kolem roku 1988, a od té doby jsem jí nedostala z hlavy. Vlastně jsem si pamatovala jenom dvouverší: "chtěli se vznést a tak říkali si láska nechtěli se splést a tak říkali si nenávist". A to se mi usadilo v hlavě skoro na 25 let, protože tím je o všech vztazích od počtku až do konce světa řečeno všechno. Takovíé věci se mi často nestávají a navíc nejsem žádná folkařka, takže nebýt těchto dvou geniálních veršů, asi bych se o vás vůbec nezačala zajímat. Teď prý máte nové CD, Pavel Klusák na něj udělal v LN ohromně pozitivní kritiku a samozřejmě mne velmi zajímá; ale kdyby jste už nikdy nesložil nic dalšího, povedlo se vám říci o milostných vztazích víc, než autorům desítek alb.Takže když už to máme na YouTube v rámci koncertu na počest Karla Kryla, tak si zase vypomůžu jím a řeknu jenom: DĚKUJI!" Srdečně zdraví Anna, která bude šťastna, jestli se dostane do Balbínky a bude mít tu čest dát si s vámi panáka..

<- Předchozí stranaStrana: 2 / 15Další strana ->

Přidejte vzkaz        Původní kniha vzkazů


  Zpět