Jakub Noha Band logoNávštěvní kniha

Přidejte vzkaz        Původní kniha vzkazů

Datum: 14.5.2013 Jméno: Ren        E-mail: renata.spisarova@gmail,cz
Dobry den, pane Noho, docitam se, s krizkem po funuse, ze jste vydali vloni nove CD, jestlipak je k dostani take v Ostrave,kde jste uz radne dlouho nebyl? Vase verna posluchacka Renata

Datum: 2.4.2013 Jméno: J.N.        E-mail: naprahu@email.cz
Přátelé, vznikl nový klip NOHABANDu: "Na cestě". Vytvořil a natočil Pája Junek. : http://www.youtube.com/watch?v=EOdPVTjWSyQ J.N.

Datum: 27.11.2012 Jméno: J.N.        E-mail: naprahu@email.cz
Bohužel, předvánoční Raf nebude. Prošvihli jsme termín. Když jsem to v říjnu na Hlavci chtěl domluvit, byly již všechny pátky obsazené :-(. Tak snad příští HLAVEC.

Datum: 24.11.2012 Jméno: Kačka Eska        E-mail: k.esserova@gmail.com
Ahoj, on letos nebude "předvánoční" Raf?

Datum: 29.8.2012 Jméno: Zdenek        
A teď tu poslouchám Pojďte všichni ke mně, další z řady tvých parádních písní... Mohu i akordy k ní? Víc už loudit nebudu, s mojí nevelkou kytarovou zručností to stačí více než bohatě... Děkuji převelice... :-)

Datum: 29.8.2012 Jméno: Zdenek        E-mail: zdenekh.h@seznam.cz
Ahoj. Koukám, že o něco požádám a pak se mi to vyčadí z hlavy a teď jsem tu za trubku... :-) Tak se sakra zpožděním přihazuji email a za akordy moc děkuji... ;-) Zdenek

Datum: 27.7.2012 Jméno: Anna        E-mail: lupienska@setos.cz
Jakube, děkuji Už si ji pouštím, několikrát za sebou. Doufám, že se dostanu v úterý do Balbínky na koncert, neboť v civilním životě jsem manželka, matka a finanční manažerka a ne vždy se celý vesmír spojí k dosažení mého cíle, jak si myslí Paolo Coelho. Kromě toho ae snažím do Café teatru Černá labuť, která disponuje naprosto unikátním prostředm a atmosrférou, vnést i skutečný život, vyjádřený všemi pravdivými uměleckými prostředky. Zrovna vám nemusím říkat, že je to boj s větrnými mlýny. Pokud tedy v úterý budou bohové, můj šéf a moje rodina při mně a do Balbínky se mi podaří dorazit, moc prosím o Motýlí hru. Pokud mi návdávkem věnujete i pár desítek minut, vypovím vám svou historii Motýlí hry, kterou jsem ve skutečnosti slyšela jenom jednou, myslím že kolem roku 1988, a od té doby jsem jí nedostala z hlavy. Vlastně jsem si pamatovala jenom dvouverší: "chtěli se vznést a tak říkali si láska nechtěli se splést a tak říkali si nenávist". A to se mi usadilo v hlavě skoro na 25 let, protože tím je o všech vztazích od počtku až do konce světa řečeno všechno. Takovíé věci se mi často nestávají a navíc nejsem žádná folkařka, takže nebýt těchto dvou geniálních veršů, asi bych se o vás vůbec nezačala zajímat. Teď prý máte nové CD, Pavel Klusák na něj udělal v LN ohromně pozitivní kritiku a samozřejmě mne velmi zajímá; ale kdyby jste už nikdy nesložil nic dalšího, povedlo se vám říci o milostných vztazích víc, než autorům desítek alb.Takže když už to máme na YouTube v rámci koncertu na počest Karla Kryla, tak si zase vypomůžu jím a řeknu jenom: DĚKUJI!" Srdečně zdraví Anna, která bude šťastna, jestli se dostane do Balbínky a bude mít tu čest dát si s vámi panáka..

Datum: 26.6.2012 Jméno: Berousek        E-mail: cpvben@volny.cz
Jakube ,díky za Poztrácené nitě.Zas mna to pohladilo jako celá tvoje tvorba.Posluchám ta už skorem 30 let,hlavně dyž mám těžkú chvilku ,tak šáhnu po tvojim CD.Díky za těch 30 let

Datum: 4.6.2012 Jméno: J.N.        E-mail: naprahu@email.cz
Zpráva pro Annu: díky Honzovi Řepkovi (pořádá Open Mic v klubu Potrvá) jsem se dostal k verzi Motýlí hry z koncertu pro Karla Kryla. Dá se to spustit tady: http://www.youtube.com/watch?v=Ubc9vct2SoA .

Datum: 23.4.2012 Jméno: J.N.        E-mail: naprahu@email.cz
Ahoj Zdeňku, dej mailovou adresu, akordy na Zverokruh rád pošlu. Jakub N.

<- Předchozí stranaStrana: 2 / 15Další strana ->

Přidejte vzkaz        Původní kniha vzkazů


  Zpět