Jakub Noha Band logoNávštěvní kniha

Přidejte vzkaz        Původní kniha vzkazů

Datum: 7.11.2010 Jméno: Mirek Felbaum        E-mail: felbaum@seznam.cz
Dobrý den, velmi mne mrzí zrušený Ostravský koncert, není v plánu nějaká náhrada?

Datum: 28.4.2010 Jméno: J.N.        E-mail: naprahu@email.cz
Luďku, nahrávky z doby, kdy jsem hrál s Jirkou Kohoutkem, existují dokonce i v obstojné kvalitě, napiš mi mail s adresou, můžu Ti něco poslat. J.N.

Datum: 26.4.2010 Jméno: Luděk        E-mail: adnavs@seznam.cz
Chtěl jsem se jen pozeptat, co dělá Jirka Kohoutek. Od nějakýho roku 1983 nebo tak nějak, kdy jste spolu hráli naposled, už jsem o něm nikdy neslyšel. Tehdy jsi hrával velmi často v Brně, což se už bohužel říci nedá. Neexistují náhodou z tohoto období nějaké nahrávky v alespoň trochu slušné technické kvalitě?

Datum: 21.12.2009 Jméno: Romek        E-mail: sokolec54@wp.pl
Witaj Jakubie. Wielkie podziękowania za niezapomniane chwile podczas Twojego koncertu w gospodzie "U Pitasa" w Sonovie 19.12.2009. Wspaniały muzyczny klimat - tak trzymaj aż do końca świata. Pozdrowienia ode mnie także Petra Bublaka.

Datum: 20.7.2009 Jméno: matess        E-mail: info@mmatess.cz
fotky z hudebního reje www.hudebnirej.cz/galerie/1/gallery.html

Datum: 5.6.2009 Jméno: Romek        E-mail: sokolec54@wp.pl
Witaj Jakubie. My w Polsce także Ciebie słuchamy. Twoja twóczość jest bardzo interesująca. Do zobaczenia na Twoim koncercie w Sonovie u Broumova

Datum: 4.6.2009 Jméno: J.N.        E-mail: naprahu@email.cz
Na Moravu jedem v létě zatím jen do Boskovic 17.7.2009. Jinam nás zatím nikdo nepozval. Plánujem Moravu na listopad, ale dosud je domluvený jen ten ostravský Templ 11.11. J.N.

Datum: 24.5.2009 Jméno: Pavel        E-mail: plasticpeople@seznam.cz
Ahoj. Bude možné vás vidět koncertovat letos v létě na Moravě?

Datum: 3.4.2009 Jméno: J.N.        E-mail: naprahu@email.cz
Ano, existuji nahravky z doby pred r. 1989. Nejkvalitnejsi z nich je nahravka z koncertu v klubu na koleji 5.kvetna. Koncert se odehral 24.rijna 1985. Je to k dispozici ve forme dvojiteho CD. Napises-li mi email s adresou, poslu Ti tu nahravku. Po svete beha nekolik kopii s barevnym obalem a mozna, ze by to bylo jeste k dostani v prodejne "Poli pet" v Praze v Dittrichove ulici.

Datum: 20.3.2009 Jméno: Šimon Krýsl        E-mail: skrysl@gmail.cz
Dobrý den, chci především poděkovat za celá ta léta... slyšel jsem Vás poprvé někdy okolo revoluce nebo něco předtím a od té doby si nepřestávám broukat když si budeš zpívat jako plavci z výtoně a jakpak asi vysoko.... no, nostalgie, za stávky na fakultě jsme hráli špatně Motýlí hru (a z Na Prahu co jsme si pamatovali) na kytaru a na akordeon. Chtěl jsem se zeptat: chápu, že ty písničky procházejí vývojem (včetně Na Prahu): ale existují někde nahrávky z doby kolem nebo před 1989? (A trochu drzá otázka, asi: nedalo by se něco dát na web? ) Ještě jednou moc díky. Šimon Krýsl

<- Předchozí stranaStrana: 4 / 15Další strana ->

Přidejte vzkaz        Původní kniha vzkazů


  Zpět