Jakub Noha Band logoNávštěvní kniha

Přidejte vzkaz        Původní kniha vzkazů

Datum: 21.9.2011 Jméno: Milan        E-mail: yecmen@seznam.cz
Ahoj,stránky jsou ,,trošku" zanedbané,pravda :-)) :-)) .Mám skromný dotaz:je možné někde sehnat minulá cd???Díky za odpověď.

Datum: 4.1.2011 Jméno: J.N.        E-mail: naprahu@email.cz
Je to pravda, stránky jsou trochu zanedbané, chtělo by to trochu osvěžit. Má to jisté překážky, ale jsem odhodlán se polepšit. Ale pracuju teď trochu s Facebookem. J.N.

Datum: 31.12.2010 Jméno: JN        
Chtělo by to webové stránky a repertoár trochu oživit o něco nového, nebo aspoň staronového?, nezdá se Ti? Hodně sil a štěstí a ať Tě múzy neopustí ... J.

Datum: 31.12.2010 Jméno: Miroslav Kubík        E-mail: miroslav.kubik@seznam.cz
Vážený Jakube, dovoluji si Vám (alespoň touto cestou) do roku 2011 popřát jasnou hlavu na další nápady, fajn lidi kolem sebe, v hlase čisté "A" a jasné světlo před sebou ! Ať se Vám daří! S úctou, Mirek

Datum: 8.11.2010 Jméno: J.N.        E-mail: naprahu@email.cz
Zatím nic konkrétního. Ale zkusíme na jaro něco domluvit. Ostravský pořadatel sice nabízel, abychom se pokusili uspořádat něco do konce roku, ale Templ má už plno a zájezd do Ostravy je dost drahý, musí se sestavit šňůra a to chce čas.

Datum: 7.11.2010 Jméno: Mirek Felbaum        E-mail: felbaum@seznam.cz
Dobrý den, velmi mne mrzí zrušený Ostravský koncert, není v plánu nějaká náhrada?

Datum: 28.4.2010 Jméno: J.N.        E-mail: naprahu@email.cz
Luďku, nahrávky z doby, kdy jsem hrál s Jirkou Kohoutkem, existují dokonce i v obstojné kvalitě, napiš mi mail s adresou, můžu Ti něco poslat. J.N.

Datum: 26.4.2010 Jméno: Luděk        E-mail: adnavs@seznam.cz
Chtěl jsem se jen pozeptat, co dělá Jirka Kohoutek. Od nějakýho roku 1983 nebo tak nějak, kdy jste spolu hráli naposled, už jsem o něm nikdy neslyšel. Tehdy jsi hrával velmi často v Brně, což se už bohužel říci nedá. Neexistují náhodou z tohoto období nějaké nahrávky v alespoň trochu slušné technické kvalitě?

Datum: 21.12.2009 Jméno: Romek        E-mail: sokolec54@wp.pl
Witaj Jakubie. Wielkie podziękowania za niezapomniane chwile podczas Twojego koncertu w gospodzie "U Pitasa" w Sonovie 19.12.2009. Wspaniały muzyczny klimat - tak trzymaj aż do końca świata. Pozdrowienia ode mnie także Petra Bublaka.

Datum: 20.7.2009 Jméno: matess        E-mail: info@mmatess.cz
fotky z hudebního reje www.hudebnirej.cz/galerie/1/gallery.html

<- Předchozí stranaStrana: 4 / 15Další strana ->

Přidejte vzkaz        Původní kniha vzkazů


  Zpět